Segítsen Ön is!

Kedves Szülők!

Köszönjük, hogy iskolánk alapítványát a 2016. évi jövedelemadójuk 1%-ával támogatták.

Így 324.700,- forint került a számlaszámunkra. A befolyt összeget erdei iskola támogatására és iskolai taneszközök fejlesztésére használjuk fel. Úgy látjuk, hogy ezek a fejlesztések iskolánk valamennyi tanulója számára fontosak és nagy segítséget jelentenek a tanulásban.

A törvények értelmében lehetőség van továbbra is arra, hogy a 2017. évi adójuk 1%-át alapítványunk számlájára ajánlják fel.

Ez nem jelent az Önök számára többletkiadást, hanem csak a kötelezően befizetendő adó 1%-a feletti rendelkezés jogát.

Arra szeretnénk kérni Önöket, hogy ezt az

1%-ot iskolánk alapítványának számlájára utaltassák át a rendelkező nyilatkozat APEH-hez történő eljuttatásával.

Alapítványunk neve: „Százéves Iskoláért” alapítvány

Alapítványunk adószáma: 19034281-1-02

Az adóbevallásuk során szíveskedjenek ezzel iskolánkat támogatni.

Mohács, 2018. március 09.                                        Köszönettel:

Csollákné Takács Lívia          Csányiné Pun Mária

intézményvezető                     kuratóriumi elnök